Pinterest

Kreditna kartica

Krediti pokreće značajke koje zahtijevaju intenzivno računanje u VideoGenu. U pozadini, AI zahtjevi se usmjeravaju kroz 20+ AI modela na globalnoj mreži AI računalnih resursa, tako da možemo ponuditi vrhunsku kvalitetu i brzinu uz konkurentne cijene.

Kvaliteta generiranjaNiskoStandardnoVisokoMaks
AI video • po sekundi1020100200
AI slika • po korištenju2,5525100
AI avatar • po sekundi51050100
Poruke • po ulaznom tokenu0,00040,00080,0040,008
Poruke • po izlaznom tokenu0,0020,0040,020,04
Poruke • po tokenu razmišljanja0,0020,0040,020,04

Poruke se naplaćuju prema upotrebi tokena. Privitci se računaju kao ulazni tokeni. Svaki korak agenta je jedan potez.

Kvaliteta izvoza480p720p1080p4K
po sekundiBesplatnoBesplatnoBesplatno2

Izvozi do 1080p su besplatni. 4K izvozi naplaćuju se po sekundi izlaza.